FOTOCZEWA

Serwis fotoreportersko-prasowy. Niezależni, niepoprawni, niepokorni

Komunikacja

Po przerwie wraca dystrybucja informatora dla pasażerów częstochowskiej komunikacji miejskiej

foto: MZDiT

Po przerwie spowodowanej największymi obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19, Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie wraca z przygotowaniem i dystrybucją informatora dla pasażerów częstochowskiej komunikacji miejskiej.

Broszura przygotowana przez specjalistów od organizacji transportu z MZDiT z założenia ma zbierać najważniejsze dla klientów MPK informacje dotyczące organizacji  częstochowskiej komunikacji miejskiej w danym miesiącu. Informator dostępny jest w bezpłatnej wersji papierowej w siedzibie MZDiT, budynkach UM i w punktach obsługi klienta MPK na terenie Częstochowy. Regularne informowanie w tego typu, standardowej formie ma być ułatwieniem przede wszystkim dla osób na co dzień nie korzystających z mediów elektronicznych. Jednocześnie informator można pobrać ze strony www.mzd.czest.pl pod niniejszym artykułem. Do tej formy lektury, w uwagi na utrzymujące się zagrożenie epidemiczne, najbardziej zachęcamy. Informator jest jedną z wielu form promocji korzystania z komunikacji miejskiej po czasie restrykcji i docierania z informacją do pasażerów jakie MZDiT i MPK będę w najbliższym czasie podejmować. O kolejnych szczegółach poinformujemy w odrębnych komunikatach.

W obliczu wydłużenia od początku sierpnia kursowania linii nr 13 do Wierzchowiska, specjalny numer informatora na ten temat trafił także do mieszkańców Gminy Mykanów.

foto/źródło: MZDiT w Częstochowie