FOTOCZEWA

Serwis fotoreportersko-prasowy. Niezależni, niepoprawni, niepokorni

Miasto

Konkurs na najładniejszą działkę

Do 18 sierpnia przyjmowane są zgłoszenia do miejskiego konkursu na najładniejszą działkę ROD w Częstochowie. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne.

Celem konkursu jest m.in. uwrażliwienie mieszkanek i mieszkańców miasta na kwestie związane z estetyką terenów rekreacyjnych oraz stanem środowiska naturalnego, promocja postaw proekologicznych oraz aktywnego wypoczynku w plenerze.

Do konkursu mogą zgłaszać się ROD podlegające Polskiemu Związkowi Działkowców – Okręgowemu Związkowi Działkowców w Częstochowie. Zarządy Rodzinnych Ogrodów Działkowych mogą zgłaszać po trzech kandydatów z podległych im ROD.

Wypełnioną kartę zgłoszeniową wraz z 2-3 fotografiami (w formacie 10×15) każdego zgłoszonego ogródka należy złożyć do 18 sierpnia w siedzibie Zarządu Okręgu Polskiego Związku Działkowców w Częstochowie, przy ul. Bór 201.

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody pieniężne: 1000 zł (brutto) za I miejsce, 800 zł (brutto) za II i 600 zł (brutto) za III.

Wyniki konkursu i wręczenie nagród odbędzie się podczas 28. Dni Częstochowy.

Organizatorem konkursu „Najładniejsza działka Rodzinnych Ogrodów Działkowych w Częstochowie 2020”jest, w imieniu Prezydenta Miasta Częstochowy, Pełnomocnik Prezydenta Miasta ds. Estetyki Miasta.

Karta zgłoszeniowa oraz regulamin znajdują się poniżej.
Formularz można dostać także w  siedzibie Zarządu Okręgu Polskiego Związku Działkowców w Częstochowie.

regulamin

karta zgłoszeniowa

foto/źródło: UM Częstochowa