FOTOCZEWA

Serwis fotoreportersko-prasowy. Niezależni, niepoprawni, niepokorni

Sport

Azenović, Szymanowicz i Babenko zawodnikami Rakowa

22-letni czarnogórski obrońca  Emir Azemović,  23-letni pomocnik Dawid Szymonowicz oraz 26-letni ukraiński pomocnik Rusłan Babenko w piątek zasilili barwy Rakowa Częstochowa.

Emir Azemović ostatnio występował w serbskim FK Zemun, gdzie rozegrał  26 spotkań i  zdobył jednego gola. Z Rakowem związał się trzyletnią umową

Dawid Szymanowicz w  ubiegłym sezonie był wypożyczony z Jagielloni Białystok do pierwszoligowego Bruk-Betu Termaliki Nieciecza, gdzie rozegrał 22 mecze, w których strzelił jednego gola  Szymonowicz  do Częstochowy został wypożyczony na rok z opcję przedłużenia wypożyczenia o kolejny rok.

Rusłan Babenko ostatnio występował w ukraińskiej  Czornomorciu Odessa, w barwach którego zagrał w 28 spotkaniach ligowych i zdobył dwie bramki. Ukrainiec związał się z klubem rocznym kontraktem z opcją przedłużenia o kolejne dwa lata.

Wcześniej szeregi częstochowian zasilili 23-letni francuski pomocnik Bryan  Nouvier, który ostatnio występował w  rumuńskim Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, 24-letni  serbski pomocnik Andrija Luković, który miniony sezon spędził w FK Voždovac oraz 19-letni obrońca  Kamil Piątkowski, który do tej pory reprezentował barwy Zagłębia Lubin.

Autor: Marcin Biś
źródło: www.90minut.pl