FOTOCZEWA

Serwis fotoreportersko-prasowy. Niezależni, niepoprawni, niepokorni

Imprezy/Uroczystości

W centrum Częstochowy znowu zabrzmi jazz

Szykujcie Państwo wygodne obuwie, bo nogi mogą same rwać się do tańca. W środę na pl.Biegańskiego odbędzie się plenerowy koncert zespołu Five o’Clock Orchestra oferującego muzykę w gatunku jazzu tradycyjnego

W ramach programu aktywizacji kulturowej obszaru centrum Częstochowy pn. „Aleje – tu się dzieje” odbędzie się plenerowy koncert jazzu tradycyjnego znanego częstochowskiego zespołu Five o’Clock Orchestra. Założycielem tej grupy muzycznej jest Tadeusz Ehrhardt-Orgielewski – propagator jazzu tradycyjnego i współtwórca Międzynarodowego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego „Hot Jazz Spring” o kilkunastoletniej już tradycji.

Koncert zaplanowano na płycie placu Biegańskiego na środę, 12 lipca o g.19:00. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych schronienie dla wydarzenia zapewni pobliski klub Tori znajdujący się przy ul. Racławickiej.