FOTOCZEWA

Serwis fotoreportersko-prasowy. Niezależni, niepoprawni, niepokorni

Imprezy/Uroczystości

Wystawa wyrobów jubilerskich, minerałów i skamieniałości

Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej, F.H.U. „REMI”, Remigiusz Molenda oraz MARKOWE SREBRO (www.markowesrebro.pl) zapraszają do odwiedzenia Klubu Politechnik w dniach 3-4. lutego br. 

Wystawa i Giełda Minerałów i Wyrobów Jubilerskich to spotkanie kolekcjonerów i wystawców oraz wspaniała okazja do zapoznania się ze skarbami skrzętnie skrywanymi w głębokich warstwach skorupy ziemskiej. Impreza ta łącząc walory wystawowo-handlowe może być z jednej strony doskonałą lekcją geologii, geografii, chemii i nauki o środowisku, a z drugiej może stanowić okazję do pozyskania okazów do własnej kolekcji.

Na wystawie można będzie zapoznać się z najprzeróżniejszymi minerałami pochodzącymi nieraz z najodleglejszych zakątków kuli ziemskiej, i to zarówno z tymi, które mają tylko znaczenie mineralogiczno-kolekcjonerskie, jak i z minerałami i skałami stanowiącymi surowiec do wyrobu wszelkiego typu elementów dekoracyjnych, galanterii i wyrobów jubilerskich. Będzie także możliwe nabycie ciekawej galanterii oraz ozdób wykonanych z różnego typu kamieni.

Ceny biletów wstępu:

Akademickie Centrum Kultury i Sportu ma swoją siedzibę przy Al. Armii Krajowej 23.