Szukaj

dzisiaj jest 19/04/2024 23:32

I LIGA NIE DLA RAKOWA

Logo II ligi

W rewanżowym spotkaniu barażowym o grę w I lidze Raków Częstochowa na własnym obiekcie zremisował z Pogonią Siedlce 2:2. Wynik ten nie dał częstochowianom przepustki do I ligi.

Pierwsza bramka padła w 39 minucie, z 11-metrów Mateusza Kosa, który chwilę wcześniej faulował Demianiuka pokonał Calderon. Podopieczni Rafała Mroczkowskiego do wyrównania doprowadzili w 50 minucie po golu Wojciecha Reimana. Drugą bramkę dla gości w 84 minucie strzelił Donald Djousse. W doliczonym czasie gry na listę strzelców po raz drugi w dzisiejszym spotkaniu wpisał się Reiman, który wykorzystał rzut karny.

Raków – Pogoń 2:2 (0:1)