FOTOCZEWA

Serwis fotoreportersko-prasowy. Niezależni, niepoprawni, niepokorni

Drogi

FINALNE PRACE NA WARSZAWSKIEJ. SPRAWDŹ JAKIE UTRUDNIANIA NAS CZEKAJĄ

foto: Marcin Biś
foto: Marcin Biś

Prace związane z przebudową ul. Warszawskiej i Rędzińskiej wkraczają w ostatnią fazę. W tym tygodniu w związku z rozkładaniem ostatecznej warstwy asfaltu czekają nas kolejne utrudnienia w ruchu.

W dniu 22.09.2015r. w związku z układaniem warstwy ścieralnej na odcinku od ronda przy ul. Dickensa do ronda Rząsawska zamknięta będzie północna strona ulicy Warszawskiej. Ruch odbywał się będzie dwukierunkowo południową stroną jezdni. W czwartek (tj. 24.09.2015r.) w związku z układaniem warstwy ścieralnej na odcinku od ronda przy ul. Dickensa do ronda Rząsawska zamknięta będzie południowa strona ulicy Warszawskiej. Ruch odbywać się będzie dwukierunkowo po północnej stronie jezdni. Natomiast w nocy z dnia 25.09.2015r. (od godz. 23.55) na 26.09.br. (do godz. 5.00) będą zamknięte ronda Dickensa, Rząsawska oraz Batalionów Chłopskich. Ronda będą całkowicie wyłączone z ruchu.

Z kolei w przyszłym tygodniu (tj. 28.09.2015r.) warstwa ścieralna układana będzie na odcinku od ronda Rząsawska do ronda Batalionów Chłopskich przez co ruch pojazdów odbywał się będzie stroną północną w obu kierunkach. Natomiast 30.09.2015r. w związku z układaniem warstwy ścieralnej na odcinku od ronda Rząsawska do ronda Batalionów Chłopskich zamknięta będzie północna strona ulicy Warszawskiej. Ruch pojazdów odbywał się będzie stroną południową w obu kierunkach.

Znajdziesz nas także na Facebook.

Autor: Marcin Biś
Źródło: MZDiT w Częstochowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ