FOTOCZEWA

Serwis fotoreportersko-prasowy. Niezależni, niepoprawni, niepokorni

Imprezy/Uroczystości

GWIAZDY MUZYKI DISCO POLO W PAŹDZIERNIKU ZAGRAJĄ W CZĘSTOCHOWIE

foto: Marcin Biś
foto: Marcin Biś

18 października w Hali Sportowej Częstochowa odbędzie się koncert „Gwiazdorska Trasa Polo TV”. Częstochowska publiczność będzie mogła bawić się przy hitach śpiewanych przez zespół Boys, After Party, Camasutrę, Czadoman’a oraz Stereo.

Zespół Boys to najbardziej znany i lubiany zespół z branży disco polo. Piosenka „Szalona”, którą zna niemal każdy w 2013 roku została wybrana hitem wszechczasów wśród utworów disco polo. Liderem zespołu jest charyzmatyczny i uwielbiany przez fanów Marcin Miler.

After Party to zespół z nowego nurtu polskiej muzyki tanecznej. Mimo, że na rynku muzycznym są od niedawno to już mają znaczne grono fanów i stali się topowym zespołem disco polo. Teledysk „Tylko Ona Jedyna” na Youtube obejrzało ponad 28 mln osób, natomiast utwór „Bujaj się wyświetliło 16 mln osób. Zespół znany jest także z takich piosenek jak „Bananowa Agnieszka”, czy „Nie daj życiu się”.

Czadoman to kolejna nowa postać w branży disco polo, która szybko wspięła się na szczyt. Największym hitem Czadoman’a jest utwór „Ruda tańczy jak szalona”. Teledysk do tej piosenki na Youtube wyświetliło ponad 34 mln osób. Innymi hitami
Czadoman’a są utwory „Choć na kolana”, czy „Kocham was”.

Camasutra (Małgorzata Główka) to finalistka cyklu programów TVP1 „Śpiewaj i walcz”, wystąpiła także w 47 Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki im. Anny Jantar w konkursie Debiuty Opolskie 2010, czy programie „The Voice of Poland”. Najbardziej znanym utworem wokalistki jest piosenka „Jesteś ideałem”.

Formacja Stereo to zespół, który powstał dzięki udziałowi w programie Disco Star, który jest emitowany w Polo TV.

Gwiazdorska Trasa Polo TV to trasa koncertowa organizowana przez stację muzyczną Polo TV. Poza Częstochową na mapie trasy znalazł się także Płock (11 października w hali Orlen Arena) oraz Zielona Góra (25 października w Hali MOSiR Zielona Góra).

Bilety w cenie 49 złotych można kupić tutaj.

Gwiazdorska Trasa Polo TV w Częstochowie odbędzie się 18
października o godz. 19 w Hali Sportowej Częstochowa.

Odwiedzaj i lajkuj nasze wpisy na naszym fanpage.

Autor: Marcin Biś

ZOSTAW ODPOWIEDŹ