FOTOCZEWA

Serwis fotoreportersko-prasowy. Niezależni, niepoprawni, niepokorni

Miesiąc: luty 2019

Marcin Szymański: radość płynie z każdej możliwości jazdy (wywiad)

Z Marcinem Szymańskim Indywidualnym Mistrzem Europy w speedrowerze  i zawodnikiem Lwów Avia Częstochowa rozmawialiśmy o przygotowaniach do sezonu, celach na 2019 rok oraz o przyszłości speedrowera w Naszym Kraju.

Mieszkańcy Piłsudskiego zorientowali się, że mają remont

Jaki jest skutek braku zainteresowania życiem publicznym? Na przykład odkrywanie szeroko znanych faktów trzy lata później. Tak stało się w przypadku anonimowego mieszkańca ul.Piłsudskiego, który wywiesił odkrywczy manifest.

W kwietniu odbędą się Otwarte Mistrzostwa Częstochowy w Brydżu Sportowym

Miłośnicy brydża z całej polski powalczą 02. kwietnia w Otwartych Mistrzostwach Częstochowy w Brydżu Sportowym  – Ogólnopolski Turniej Brydża. Inicjatorem i organizatorem mistrzostw jest Janusz Danek.

Imprezy/Uroczystości

Tłumy na prezentacji CKM-u oraz koncercie Zenona Martyniuka

W piątek (tj. 22.02.) w Hali Sportowej Częstochowa odbyła się prezentacja drużyny forBET Włókniarza Częstochowa. Prezentacji towarzyszył koncert zespołu Akcent.

Uwaga! Od piątku znowu ślisko

Prognozy pogody przewidują załamanie wiosennej aury pogodowej w nocy z czwartku na piątek i powrót przymrozków. Dla kierujących pojazdami oznacza to podniesione ryzyko poślizgu. MZDiT wznawia zimowe utrzymanie dróg.

Przebudują fragment Łódzkiej, uspokoją ruch

MZDiT ogłosił przetarg na remont ulicy Łódzkiej na odcinku między ulicami Poleską a Rondem Siódmej Dywizji Piechoty. Wymieniona zostanie nawierzchnia jezdni i chodników. Zastosowana zostanie też nowość przy uspokajaniu ruchu

Duże zainteresowanie miejskim programem leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego

W tegorocznym naborze do udziału w miejskim programie leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego w Częstochowie zgłosiły się 52 pary. Po weryfikacji formalnej złożonych wniosków – oświadczeń, pary czeka kwalifikacja medyczna  w wybranych klinikach.

Fotoczewa patronem medialnym Lwów Częstochowa

Miło jest Nam ogłosić, że serwis agencyjno-fotoreporterski Fotoczewa ponownie nawiązał współpracę z klubem speedrowerowym Lwy Częstochowa i został patronem medialnym Klubu !

Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca, trenera i działacza rozstrzygnięty

W sali reprezentacyjnej Ratusza Miejskiego odbyła się finałowa gala, podczas której wręczono nagrody dla najpopularniejszego sportowca, trenera i działacza regionu częstochowskiego.

Plany przebudowy dróg A.D. 2019

Miejski Zarząd Dróg i Transportu opublikował listę dróg, które zostaną przebudowane lub przygotowane formalnie do inwestycji.