FOTOCZEWA

Serwis fotoreportersko-prasowy. Niezależni, niepoprawni, niepokorni

Miesiąc: wrzesień 2016

Zmiany komunikacyjne na Mirowie

W odpowiedzi na wnioski pasażerów z dzielnicy Mirów, od soboty 1.10.2016 roku zostaną dokonane zmiany w kursowaniu linii nr 18 i 26.

W sobotę 1.10.2016r. czasowa zmiana tras linii autobusowych: 11, 12, 16, 21, 22, 23, 31 i 69

Z powodu przebudowy skrzyżowania ulicy Sobieskiego i Skweru Sokołów od ok. godz. 17:00 do ok. 22:00 autobusy będą kursować zmienionymi trasami.

Program festiwalu MULTIMEDIA HAPPY END

Organizator ogłosił wreszcie program tegorocznej edycji festiwalu filmów optymistycznych Multimedia Happy End! Spośród wszystkich filmów nadesłanych przez twórców do obejrzenia wyłoniono ich 44

Ostatnie kursy zabytkowego tramwaju w tym roku

Dziś o godzinie 18:45 kończą się tegoroczne kursy zabytkowych tramwajów na linii Z3.

Postępy prac na remontowanej ulicy Sobieskiego

Przebudowa obejmuje odcinek ulicy Jana III Sobieskiego o długości 575 metrów, od Nowowiejskiego do Pułaskiego.

Aniołki już mają, potrzebują zabawek

Częstochowska inicjatywa duchowego wspierania dzieci walczących z nowotworami zatacza coraz większe kręgi zyskując większy zasięg. Wolontariuszki wytworzyły już odpowiednią ilość aniołków, teraz potrzebują artykułów plastycznych

Potrzebni wolontariusze do festiwalowych rybek [Happy End]

Przed festiwalem filmów optymistycznych odbędzie się malowanie rybek przez partnerów Multimedia Happy End. Rybki trzeba najpierw przygotować – możesz w tym pomóc!

Częstochowianki aniołami dzieci chorych na raka

Grupa częstochowianek przyłączyła się do akcji wspierania pacjentów dziecięcej hematologii z Lublina. Akcja polega na przygotowaniu kartki z ciepłymi słowami wsparcia, ale częstochowskie anioły w skali kraju dostarczą dodatkowo czegoś wyjątkowego

Rusza 14. Multimedia Happy End

Już 12 października odbędzie się emisja pierwszych filmów konkursowych zakwalifikowanych do 14. edycji Festiwalu Filmów Optymistycznych „Multimedia Happy End”, który w Częstochowie odbędzie się po raz drugi. Znowu czeka nas malowanie ryb!

Peron autobusowy przy politechnice bezpieczniejszy dla pasażerów

Pewien czas temu na prośbę pasażerów drogowcy przebudowali peron autobusowy przy politechnice. Peron ten składał się z dwóch stopni, które były w nie najlepszym stanie, w wyniku czego zagrażał bezpieczeństwu i zdrowiu pasażerów.