FOTOCZEWA

Serwis fotoreportersko-prasowy. Niezależni, niepoprawni, niepokorni

Rok: 2015

Miasto

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

Wszystkiego Najlepszego w tym nadchodzącym nowym roku, radości, zdrowia oraz wiele satysfakcji z publikowanych przez nasz serwis materiałów.

Miasto

To był rok w obiektywie Marcina Biś

Koniec roku to czas podsumowań. Dlatego przedstawiamy Państwu jak ten mijający rok ujął w swoim obiektywie nasz fotoreporter Marcin Biś.

Miasto

ANDRZEJ SZEWIŃSKI ZASTĘPCĄ PREZYDENTA MIASTA

Od 30 grudnia 2015 r. nowym zastępcą prezydenta Częstochowy jest Andrzej Szewiński. Zastąpił na tym stanowisku Krzysztofa Łozińskiego.

Bez kategorii

WŁÓKNIARZ POJEDZIE NA ZAPLECZU EKSTRALIGI ! I i II LIGA BĘDZIE POŁĄCZONA

Jak informuje Przegląd Sportowy dziś w Poznaniu odbyło się spotkanie prezesów klubów I i II ligi żużlowej, którzy zdecydowali o połączeniu I oraz II ligi i podzieleniu jej na dwie grupy.

Bez kategorii

Plebiscyt: Wybierz sportowe wydarzenie roku w Częstochowie

Dwumecz mistrzów świata w piłce siatkowej, Tour de Pologne, indywidualne sukcesy młodych sportowców, czy ligowe emocje. Mijający rok przyniósł Nam wiele sportowych emocji. Dlatego zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w plebiscycie na „Sportowe wydarzenie roku w Częstochowie”.

Drogi

STAN CZĘSTOCHOWSKICH DRÓG STALE SIĘ POLEPSZA

Dziś (tj. 28.12.) odbył się briefing prasowy zorganizowany na oddanej kilka dni temu do użytku ul. Małopolskiej. W spotkaniu, w którym udział wzięli włodarze miasta wraz z dyrekcją MZDiT w Częstochowie podsumowano dotychczasowe miejskie inwestycje drogowe w dzielnicach peryferyjnych i…

Komunikacja

MZDiT ZACZNIE NOWY ROK Z DOBRYM UCZYNKIEM

Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie postanowił, aby w nowym roku być bardziej przyjaznym dla pasażerów. Świadczy o tym fakt, że wraz z początkiem 2016 roku w soboty i niedziele kursy linii tramwajowej nr 1 oraz 2 w ciągu…

Miasto

Wesołych Świąt

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragnę Państwu złożyć najserdeczniejsze życzenia , aby te święta spędzili Państwo w zdrowiu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze oraz aby nowy 2016 rok przyniósł Państwu samych wspaniałych chwil. Życzy Państwu współzałożyciel serwisu Fotoczewa Marcin Biś

Miasto

Świąteczny nocny klimat

Zdjęcia przedstawiają świąteczny nocny klimat, który towarzyszył w trakcie „Gwiazdkowej Alei”.

Komunikacja

POWAŻNY WYPADEK NA NIEPODLEGŁOŚCI. AUTO ZABLOKOWAŁO TOROWISKO

Dziś ok. godziny 14:30 na al. Niepodległości doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku wypadku jeden z pojazdów wylądował na torowisku tramwajowym uniemożliwiając przejazd tramwajom.