FOTOCZEWA

Serwis fotoreportersko-prasowy. Niezależni, niepoprawni, niepokorni

Sport

Częstochowski finał Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów

Finał Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów odbędzie się 5 października (środa) o godzinie 16:00.  Pierwotnym terminem imprezy była środa (21 września). Na przeszkodzie stanęły wówczas opady deszczu oraz niekorzystne prognozy pogody.

Szymon Ludwiczak Indywidualnym Mistrzem Polski 250cc! Marcel Kowolik tuż za podium

Fantastyczne wieści prosto z Gdańska! Szymon Ludwiczak zajął 2. miejsce w rozegranym nad morzem trzecim finale Indywidualnych Mistrzostw Polski w kategorii 250cc. Szymon zgromadził jednak na tyle dużo punktów, że wystarczyło mu to, aby sięgnąć po upragniony tytuł!

Włókniarz Częstochowa brązowym medalistą Drużynowych Mistrzostw Polski

Zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa z wielkim przytupem wywalczył brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski w sezonie 2022! Kapitalna dyspozycja wszystkich zawodników sprawiła, że w meczu rewanżowym biało-zieloni pokonali For Nature Solutions Apator Toruń aż 59:31. Tym samym z przewagą 26 punktów w…

Młodzi siatkarze zmagali się w Hali Sportowej Częstochowa

III Międzynarodowy Turniej TAURON Dystrybucja Volleyball Talents Cup U-19 trwał od 16 do 18 września. Gospodarze z Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa wywalczyli 3. miejsce na podium.  

Speedrowerowy piknik sąsiedzki na Wrzosowiaku

Mimo niekorzystnych warunków atmosferycznych w niedzielę na torze speedrowerowym przy ul. Jana Lechonia w ramach Narodowego Dnia Sportu pod patronatem radnego miasta Częstochowy Tomasza Blukacza odbył się „ Speedrowerowy Piknik Rodziny”.

Sukces młodzieżowców Włókniarza

Podwójnym zwycięstwem żużlowców Włókniarza Częstochowa zakończył się finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski rozegrany na Arenie zielona-energia.com.

II Otwarte Mistrzostwa Częstochowy w siatkówce plażowej JURAJSKA OPEN 40+

W miniony weekend rozegrano II Otwarte Mistrzostwa Częstochowy w siatkówce plażowej JURAJSKA OPEN 40+. Podczas ostatniego turnieju siatkówki plażowej w tym roku, zorganizowanego na boiskach przy bulwarach Galerii Jurajskiej, rywalizowało 12 par mężczyzn. Do turnieju nie zgłosiły się żadne kobiety, mimo,…

Włókniarz Częstochowa pokonał Spartę Wrocław i meldujemy się w półfinale PGE Ekstraligi!

Po początkowo deszczowym, ale kapitalnym w wykonaniu zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa spotkaniu oficjalnie biało-zieloni meldują się w półfinale tegorocznych rozgrywek PGE Ekstraligi. W rewanżu z wciąż jeszcze aktualnym drużynowym mistrzem Polski częstochowianie zwyciężyli bowiem różnicą aż 14 punktów (52:38), co w…

Młodzieżowcy Włókniarza ze srebrnym medalem MMPPK!

W środę (17 lipca) w Lublinie rozegrano Finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Przypomnijmy, że “Biało-Zieloni” przystąpili do tego turnieju jako ubiegłoroczni wicemistrzowie. Wówczas srebrne medale na torze w Częstochowie wywalczyli: Jakub Miśkowiak, Mateusz Świdnicki oraz pełniący funkcję rezerwowego – Franek Karczewski.

Ceny biletów na ćwierćfinał PGE Ekstraligi bez zmian!

Wiadomo już, że w ćwierćfinałach PGE Ekstraligi drużyna zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa  zmierzy się z Betard Spartą Wrocław. Pierwsze spotkanie odbędzie się 21 sierpnia we Wrocławiu, z kolei rewanż na Arenie zielona-energia.com  w Częstochowie zaplanowano tydzień później (niedziela – 28 sierpnia, godzina 19:15).