FOTOCZEWA

Serwis fotoreportersko-prasowy. Niezależni, niepoprawni, niepokorni

Sport

Raków ponownie z Pucharem Polski

Raków odbiera gratulacje za obronę piłkarskiego Pucharu Polski, a kibice czekają już na ostatnie mecze w Ekstraklasie, w których drużyna z Częstochowy powalczy o tytuł Mistrza Polski.  Podobnie jak roku temu podopieczni Marka Papszuna nie mają zbyt dużo czasu na świętowanie…

Mamy lidera !!!

Dziś w ramach 25 kolejki PKO BP Ekstraklasy piłkarskiej Raków Częstochowa podejmował drużynę Stali Mielec.

Speedrowerowe emocje na Wrzosowiaku. W tym roku będzie się działo

W nadchodzącym sezonie speedrowerzyści Lwów Avia Częstochowa nie wystartują w rozgrywkach o Drużynowe Mistrzostwo Polski, nie oznacza to jednak, że Częstochowa zniknie ze speedrowerowej mapy polski.

Raków Częstochowa poznał rywala w półfinale Pucharu Polski

Dziś odbyło się losowanie par półfinałowych Pucharu Polski w piłce nożnej.

Włókniarz Częstochowa zawiesza współpracę z rosyjskim zawodnikiem

W związku z rosyjską agresją na Ukrainę Eltrox Włókniarz Częstochowa zawiesza współpracę z rosyjskim zawodnikiem Maksimem Sirotkinem.

Wieści z PKO BP Ekstraklasa: Raków pokonał Wisłę Płock

Wczoraj na stadionie przy ulicy Limanowskiego Częstochowski Raków podejmował 9 drużynę PKO ekstraklasy Wisłę Płock.

Lwy Częstochowa nie wystartują w rozgrywkach o Drużynowe Mistrzostwo Polski

Lwy Avia Częstochowa nie wystartują w przyszłorocznych rozgrywkach o Drużynowe Mistrzostwo Polski. Pomimo chęci częstochowian nie zobaczymy również w zawodach CS Superligi Żaków, ponieważ na to zgody nie wyraziła federacja.

Speedrowerowe emocje oraz piknik sąsiedzki na Wrzosowiaku

W niedzielę 24 października na obiekcie speedrowerowym przy ul. Jana Lechonia 39 poznaliśmy Indywidualnych Mistrzów Śląska w Speedrowerze w kategorii Żak, Kadet, Kobiet oraz Indywidualnego Mistrza Wrzosowiaka do lat 8. Zawodom towarzyszył piknik sąsiedzki, który przebiegał w stylu Halloween.

Piknik speedrowerowy w dzielnicy Wrzosowiak

W niedzielę 24 października na obiekcie speedrowerowym przy ul. Jana Lechonia 39 odbędą się zawody speedrowerowe, któremu towarzyszyć będzie piknik sąsiedzki. Całe wydarzenie przebiegać będzie w stylu Halloween.

Tomasz Włodarczyk pierwszym triumfatorem zawodów na nowym torze speedrowerowym w dzielnicy Wrzosowiak

W środę (28. kwietnia) na torze speedrowerowym przy ul. Władysława Orkana odbyła się II runda ALL SPORT Otwarte Indywidualne  Mistrzostwa Częstochowy. Były to pierwsze zawody na nowym owalu, który został oddany do użytku pod koniec 2020 roku.