Szukaj

dzisiaj jest 15/04/2024 12:28

Rada Powiatowa OPZZ w Częstochowie wsparła kandydaturę Krzysztofa Matyjaszczyka na Prezydenta Miasta

foto: własne

W dniu 4 marca 2024 roku odbyło się istotne posiedzenie Rady Powiatowej OPZZ w Częstochowie, które zgromadziło przedstawicieli z różnych sektorów gospodarki m.in. z sektora hutniczego, energetycznego, nauczycieli, czy pracowników samorządowych.

Głównym punktem posiedzenia było przyjęcie stanowiska w sprawie udzielenia poparcia kandydatowi Panu Krzysztofowi Matyjaszczykowi na Prezydenta Miasta Częstochowy.

Krzysztof Matyjaszczyk od dłuższego czasu aktywnie uczestniczy w życiu społecznym Częstochowy, angażując się w różnorodne inicjatywy na rzecz mieszkańców. Jego doświadczenie zawodowe oraz umiejętność budowania dialogu z różnymi grupami społecznymi zostały docenione przez członków Rady Powiatowej OPZZ wspierając jego kandydaturę

Warto zaznaczyć, że w posiedzeniu udział wzięli prominentni przedstawiciele OPZZ takie jak przewodniczący Piotr Ostrowski oraz wiceprzewodniczący Sebastian Koćwin. Szczególnie interesującym aspektem było również uczestnictwo samego Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka,

Poza kwestią poparcia dla kandydatury na Prezydenta Miasta, podczas posiedzenia Rady Powiatowej OPZZ odbyło się także szkolenie z zakresu Społecznej Inspekcji Pracy oraz Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Uczestnicy spotkania mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat praw pracowniczych, procedur inspekcyjnych oraz zagadnień związanych z zapobieganiem wypadkom i chorobom zawodowym.

foto/źródło: własne

UDOSTĘPNIJ

Facebook
Twitter
LinkedIn

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POLECANE ARTYKUŁY

AUTOR ARTYKUŁU

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Najnowsze komentarze