FOTOCZEWA

Serwis fotoreportersko-prasowy. Niezależni, niepoprawni, niepokorni

Imprezy/Uroczystości

Prezydent Częstochowy otworzył ważną konferencję dla branży motoryzacyjnej

Konferencja MOTO IDEA to jedno z najważniejszych spotkań reprezentantów sektora automotive. Prezydent Krzysztof Matyjaszczyk, zaproszony przez organizatora – firmę Exact Systems, otworzył  we wtorek, 27 września to wydarzenie.

Na dwudniową konferencję odbywającą się w Łodzi przyjechali producenci samochodów osobowych, dostawcy części i komponentów, reprezentanci środowiska naukowego oraz stowarzyszeń branżowych. Przez ponad dekadę swojego istnienia Moto Idea stała się rozpoznawalną platformą integrującą środowisko oraz obowiązkowym punktem w kalendarzu każdego managera związanego z motobranżą.

– Motoryzacja to wiodąca gałąź lokalnej gospodarki. Częstochowa ma z branżą automotive wiele wspólnego. Tu swoje siedziby oraz zakłady mają spółki i firmy, które szybko się rozwijają i na stałe się u nas zadomowiły. Lista jest długa, od światowych potentatów i prawdziwych gigantów po małe i średnie przedsiębiorstwa, nawet te rodzinne – powiedział w czasie inauguracji Krzysztof Matyjaszczyk, prezydent Częstochowy.

Od początku Moto Idea wyróżnia się wysokim poziomem merytorycznym prelekcji w połączeniu z formułą nieformalnego spotkania. Jak co roku na uczestników czeka bogaty program obfitujący w wystąpienia oraz dyskusje.

Jego zakres tematyczny tworzą eksperci. Uczestnicy tegorocznej, już 12. edycji, korzystają z okazji do wymiany doświadczeń, podzielenia się najlepszymi praktykami oraz do nawiązania nowych relacji biznesowych.

Program i szczegóły na stronie

foto/źródło: UM Częstochowy