FOTOCZEWA

Serwis fotoreportersko-prasowy. Niezależni, niepoprawni, niepokorni

Drogi

W okolicach Ronda Trzech Krzyży praca trwa w najlepsze

ul. Warszawska

Od poniedziałku Rondo Trzech Krzyży jest przejezdne w obu kierunkach. Nie oznacza to jednak, że znikły utrudnienia. Na rondzie nie została jeszcze „zainstalowana” sygnalizacja świetlna, co znacząco utrudnia kierowcom wydostanie się z niego.

OD ŚRODY KOLEJNE ZMIANA TRAS AUTOBUSOWYCH

Ponadto jak informuje Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie informuje z powodu układania masy bitumicznej na ulicy Warszawskiej od wiaduktu nad DK-1 do Cmentarnej, od środy 1.07.2015 r. do odwołania (na okres ok. 1 tygodnia) zostaną zmienione trasy objazdowe linii nr 14, 17, 20, 30 i N2.

Linie 14, 17, 20, 30 i N2 od przystanku DICKENSA ponownie będą kursować z ulicy Warszawskiej przez nowe ronda za wiaduktem do ulicy Wały Dwernickiego. Następnie od skrzyżowania ulic Dekabrystów i Cmentarnej autobusy będą kontynuować przejazd ulicami Wały Dwernickiego i Kiedrzyńską do Alei Jana Pawła II i od przystanku RONDO TRZECH KRZYŻY dalej będą kursować bez zmian.

Dla pasażerów ww. linii ponownie będą dostępne przystanki zastępcze ANIOŁOWSKA i CMENTARNA zlokalizowane przy Wałach Dwernickiego. Przystanki o tych nazwach oraz nowe przystanki MŁYNARSKA przy ulicy Warszawskiej przez okres asfaltowania będą zawieszone.
Opisana powyżej trasa objazdowa obowiązuje w obu kierunkach.

Ponadto od 1.07. do pętli RZĄSAWA ponownie będzie kursować z ulicy Warszawskiej przez Rząsawską linia nr 14 oraz na stałą trasę z Karłowicza przez Rząsawską do pętli WYCZERPY-OSIEDLE wróci linia nr 25.

Także od 1.07.2015 roku linie 17, 20 i N2 oraz linia 25 wrócą na stałą trasę przez Norwida i przestaną kursować objazdem z ulicy Warszawskiej przez Konarskiego i Nusbauma.

Stan na 25.06.2015r

Pełną fotorelację możesz zobaczyć na Facebook.

Autor: Marcin Biś
Źródło: www.mzdit.czest.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ