FOTOCZEWA

Serwis fotoreportersko-prasowy. Niezależni, niepoprawni, niepokorni

Komunikacja

Z powodu przebudowy torowiska na skrzyżowaniu z ulicą Dekabrystów – korekty w rozkładzie jazdy linii 15, 22, 24, 29 i 65

foto: UM Częstochowa

Z powodu przebudowy torowiska na skrzyżowaniu z ulicą Dekabrystów, od najbliższej soboty autobusy linii 15, 22, 24 i 29 pojadą inaczej. Korekty pojawią się również w rozkładzie jazdy linii 65.

Od soboty 10 października (do odwołania) linia nr 15 będzie w obu kierunkach kursować przez ulicę Kiedrzyńską (od Dekabrystów do Promenady Niemena), następnie al. Armii Krajowej do skrzyżowania z ul. Dekabrystów i dalej bez zmian. Na zmienionej trasie obowiązują wszystkie przystanki pośrednie: HALA POLONIA, POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA, PROMENADA NIEMENA, KURPIŃSKIEGO oraz KIEDRZYŃSKA.

Linie nr 22 i 24 będą w obu kierunkach kursować wzdłuż torów tramwajowych (al. Armii Krajowej) pomiędzy ulicą Dekabrystów a Promenadą Niemena. Obowiązują przystanki pośrednie: HALA POLONIA, POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA i PROMENADA NIEMENA.

Na linii nr 29 nastąpi niewielka korekta godzin kursów.

W trakcie objazdu przez ulicę Kiedrzyńską będzie kursować wyłącznie linia nr 15.

KOREKTA ROZKŁADU JAZDY LINII 65

Na wniosek Urzędu Gminy Poczesna, od soboty 10. października nastąpi też zmiana godzin niektórych kursów linii autobusowej nr 65 (która nadal będzie kursować na skróconej trasie: Zajezdnia MPK – Korwinów Pałac).

foto/źródło: UM Częstochowa