FOTOCZEWA

Serwis fotoreportersko-prasowy. Niezależni, niepoprawni, niepokorni

Sport

Wysoka wygrana Skry

W sobotę, 27 czerwca w ramach 28 kolejki II ligi  Skra Częstochowa na własnym obiekcie rozgromiła Gryf Wejherowo 7:0

Prowadzenie podopiecznym Pawła Ściebura  w 24 minucie dał Adam Mesjarz. Drugi gol padł tuż przed końcem I połowy, a jego autorem był  Mariusz Holik. W 50 minucie bramkarza Gryfa z rzutu karnego pokonał Dawid Wolny. Kolejne minuty to popis Daniela Rumina. Były zawodnik GKS-u Katowice potrzebował zaledwie  24 minut, aby zdobyć trzy bramki.  Ponadto do siatki Wejherowa trafił również  Rafał Brusiło.

Skra Częstochowa – Apklan Resovia Rzeszów 7:0

Gole: Adam Mesjasz 24 min., Mariusz Holik 44 min., Dawid Wolny 50 min. (k), Daniel Rumin 64 min., 84 min. , 88 min. , Rafał Brusiło 71 min.

Skra: Mikołaj Biegański – Krzysztof Napora (Rafał Brusiło), Mariusz Holik, Adam Mesjasz, Radosław Gołębiowski –  Konrad Andrzejczak,  Kamil Zalewski (Sebastian Rogala), Adam Olejnik, Maciej Kazimierowicz, Dawid Niedbała (Lucjan Zieliński) – Dawid Wolny (Daniel Rumin).

Gryf: 1. Robert Wika – Rafał Jahn, Oskar Sikorski, Marcin Burkhardt (Nikodem Sroka), Mariusz Sławek – Mikołaj Gabor, Jakub Pek,  Dawid Pilarski (Jakub Poręba),  Jakub Godlewski (Karol Baranowski),  Szymon Nowicki – Kewin Przygoda.

Po dzisiejszym spotkaniu Skra Częstochowa awansowała na 9 miejsce w tabeli, z kolei Gryf Wejherowo  po dzisiejszej porażce nie ma już szans na pozostanie w II lidze.