FOTOCZEWA

Serwis fotoreportersko-prasowy. Niezależni, niepoprawni, niepokorni

Imprezy/Uroczystości

Potrzebni wolontariusze do festiwalowych rybek [Happy End]

Przed festiwalem filmów optymistycznych odbędzie się malowanie rybek przez partnerów Multimedia Happy End. Rybki trzeba najpierw przygotować – możesz w tym pomóc!

Malowanie ryb - kadr Happy TV
Malowanie ryb – kadr Happy TV

Tydzień przez finałem Festiwalu Filmów Optymistycznych „Multimedia Happy End”, w dniu 9 października, czyli niedzielę, odbędzie się happening związany z malowaniem festiwalowych rybek przez partnerów festiwalu. Tradycyjnie już, pomalowane rybki zostaną poddane ocenie publiczności, która wyłoni ich zdaniem najpiękniejszą. Z kolei autorzy zwycięskiego malunku będą mogli wskazać dziecięce marzenia do spełnienia, czym z kolei zajmą się partnerzy festiwalu.

Akcja jest szczytna, ale…

Przygotować rybki!

Trzeba przygotować rybki do malowania. Dlatego właśnie poszukiwani są ochotnicy, którzy pomogą w tym szczytnym i widowiskowym wydarzeniu. Organizator oczekuje pomocy w dniach od 7 do 9 października (od piątku do niedzieli), gdzie przez piątek i sobotę rybki pomalowane rok wcześniej zostaną przywrócona do pierwotnego stanu – trzeba je pomalować na biało – po czym w niedzielę będzie się pomagać uczestnikom konkursu w realizowaniu ich artystycznych wizji.

Przewidywane godziny wydarzeń:

  • 7 października, piątek – godz. 12:00 – 15:00
  • 8 października, sobota – godz. 10:00 – 15:00
  • 9 października, niedziela – godz. 10:00 – 16:00

Chętni powinni zgłaszać się pod adresem e-mail multimediaoff@gmail.com


Zobacz poprzednie malowanie rybek [link] oraz jak spełniono częstochowskie marzenia [link].

Multimedia Happy End
Multimedia Happy End

Z kolei od 12 do 15 października pokaz filmów konkursowych w ramach festiwalu (OKF, wstęp bezpłatny), z kolei 16 października finałowa gala z przyznaniem nagród i pokazem filmów przygotowanych przez uczestników warsztatów filmowych z lata i jesieni.