Poznaliśmy terminarz Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Włókniarz na inaugurację pojedzie do Opola

foto: Marcin Biś

foto: Marcin Biś

28 marca meczem w Opolu Włókniarz zainauguruje sezon w Nice Polskiej Lidze Żużlowej. Na powrót ligowego żużla do Częstochowy kibice spod Jasnej Góry będą musieli zaczekać do II kolejki, która zostanie rozegrana 03. Kwietnia wtedy do miasta „Świętej wieży” przyjedzie Polonia Bydgoszcz.

Terminarz Nice Polskiej Ligi Żużlowej:

1 runda – 28 marca (poniedziałek)
Speedway Stal Rzeszów – RKS Kolejarz Rawicz
Hawi Racing Team Opole – SCKM Włókniarz Częstochowa
KŻ Victoria Piła – KSM Krosno
KKŻ Sp. z o.o. Kraków – SK Lokomotive Daugavpils
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA – KŻ Orzeł Łódź
GKŻ Wybrzeże Gdańsk pauzuje

2 runda – 3 kwietnia (niedziela)
KŻ Orzeł Łódź – Speedway Stal Rzeszów
SCKM Włókniarz Częstochowa – ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
KSM Krosno – Hawi Racing Team Opole
RKS Kolejarz Rawicz – KKŻ Sp. z o.o. Kraków
GKŻ Wybrzeże Gdańsk – KŻ Victoria Piła
SK Lokomotive Daugavpils pauzuje

3 runda – 10 kwietnia (niedziela)
Hawi Racing Team Opole – GKŻ Wybrzeże Gdańsk
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA – KSM Krosno
Speedway Stal Rzeszów – SCKM Włókniarz Częstochowa
SK Lokomotive Daugavpils – RKS Kolejarz Rawicz
KKŻ Sp. z o.o. Kraków – KŻ Orzeł Łódź
KŻ Victoria Piła pauzuje

4 runda – 17 kwietnia (niedziela)
KŻ Orzeł Łódź – SK Lokomotive Daugavpils
SCKM Włókniarz Częstochowa – KKŻ Sp. z o.o. Kraków
GKŻ Wybrzeże Gdańsk – ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
KŻ Victoria Piła – Hawi Racing Team Opole
KSM Krosno – Speedway Stal Rzeszów
RKS Kolejarz Rawicz pauzuje

5 runda – 24 kwietnia (niedziela)
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA – KŻ Victoria Piła
SK Lokomotive Daugavpils – SCKM Włókniarz Częstochowa
RKS Kolejarz Rawicz – KŻ Orzeł Łódź
Speedway Stal Rzeszów – GKŻ Wybrzeże Gdańsk
KKŻ Sp. z o.o. Kraków – KSM Krosno
Hawi Racing Team Opole pauzuje

6 runda – 1 maja (niedziela)
Hawi Racing Team Opole – ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
SCKM Włókniarz Częstochowa – RKS Kolejarz Rawicz
KSM Krosno – SK Lokomotive Daugavpils
GKŻ Wybrzeże Gdańsk – KKŻ Sp. z o.o. Kraków
KŻ Victoria Piła – Speedway Stal Rzeszów
KŻ Orzeł Łódź pauzuje

7 runda – 8 maja (niedziela)
SK Lokomotive Daugavpils – GKŻ Wybrzeże Gdańsk
RKS Kolejarz Rawicz – KSM Krosno
KŻ Orzeł Łódź – SCKM Włókniarz Częstochowa
Speedway Stal Rzeszów – Hawi Racing Team Opole
KKŻ Sp. z o.o. Kraków – KŻ Victoria Piła
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA pauzuje

8 runda – 18 maja (środa)
GKŻ Wybrzeże Gdańsk – RKS Kolejarz Rawicz
KŻ Victoria Piła – SK Lokomotive Daugavpils
Hawi Racing Team Opole – KKŻ Sp. z o.o. Kraków
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA – Speedway Stal Rzeszów
KSM Krosno – KŻ Orzeł Łódź
SCKM Włókniarz Częstochowa pauzuje

9 runda – 22 maja (niedziela)
SK Lokomotive Daugavpils – Hawi Racing Team Opole
RKS Kolejarz Rawicz – KŻ Victoria Piła
KŻ Orzeł Łódź – GKŻ Wybrzeże Gdańsk
SCKM Włókniarz Częstochowa – KSM Krosno
KKŻ Sp. z o.o. Kraków – ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
Speedway Stal Rzeszów pauzuje

10 runda – 29 maja (niedziela)
GKŻ Wybrzeże Gdańsk – SCKM Włókniarz Częstochowa
KŻ Victoria Piła – KŻ Orzeł Łódź
Hawi Racing Team Opole – RKS Kolejarz Rawicz
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA – SK Lokomotive Daugavpils
Speedway Stal Rzeszów – KKŻ Sp. z o.o. Kraków
KSM Krosno pauzuje

11 runda – 5 czerwca (niedziela)
SK Lokomotive Daugavpils – Speedway Stal Rzeszów
RKS Kolejarz Rawicz – ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
KŻ Orzeł Łódź – Hawi Racing Team Opole
SCKM Włókniarz Częstochowa – KŻ Victoria Piła
KSM Krosno – GKŻ Wybrzeże Gdańsk
KKŻ Sp. z o.o. Kraków pauzuje

12 runda – 8 czerwca (środa)
GKŻ Wybrzeże Gdańsk – KSM Krosno
KŻ Victoria Piła – SCKM Włókniarz Częstochowa
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA – RKS Kolejarz Rawicz
Speedway Stal Rzeszów – SK Lokomotive Daugavpils
Hawi Racing Team Opole – KŻ Orzeł Łódź
KKŻ Sp. z o.o. Kraków pauzuje

13 runda – 19 czerwca (niedziela)
KŻ Orzeł Łódź – KŻ Victoria Piła
SK Lokomotive Daugavpils – ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
RKS Kolejarz Rawicz – Hawi Racing Team Opole
SCKM Włókniarz Częstochowa – GKŻ Wybrzeże Gdańsk
KKŻ Sp. z o.o. Kraków – Speedway Stal Rzeszów
KSM Krosno pauzuje

14 runda – 26 czerwca (niedziela)
Hawi Racing Team Opole – SK Lokomotive Daugavpils
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA – KKŻ Sp. z o.o. Kraków
KSM Krosno – SCKM Włókniarz Częstochowa
GKŻ Wybrzeże Gdańsk – KŻ Orzeł Łódź
KŻ Victoria Piła – RKS Kolejarz Rawicz
Speedway Stal Rzeszów pauzuje

15 runda – 10 lipca (niedziela)
SK Lokomotive Daugavpils – KŻ Victoria Piła
RKS Kolejarz Rawicz – GKŻ Wybrzeże Gdańsk
KŻ Orzeł Łódź – KSM Krosno
Speedway Stal Rzeszów – ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
KKŻ Sp. z o.o. Kraków – Hawi Racing Team Opole
SCKM Włókniarz Częstochowa pauzuje

16 runda – 13 lipca (środa)
GKŻ Wybrzeże Gdańsk – SK Lokomotive Daugavpils
KŻ Victoria Piła – KKŻ Sp. z o.o. Kraków
Hawi Racing Team Opole – Speedway Stal Rzeszów
SCKM Włókniarz Częstochowa – KŻ Orzeł Łódź
KSM Krosno – RKS Kolejarz Rawicz
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA pauzuje

17 runda – 20 lipca (środa)
SK Lokomotive Daugavpils – KSM Krosno
RKS Kolejarz Rawicz – SCKM Włókniarz Częstochowa
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA – Hawi Racing Team Opole
Speedway Stal Rzeszów – KŻ Victoria Piła
KKŻ Sp. z o.o. Kraków – GKŻ Wybrzeże Gdańsk
KŻ Orzeł Łódź pauzuje

18 runda – 5 sierpnia (piątek)
KŻ Orzeł Łódź – RKS Kolejarz Rawicz
SCKM Włókniarz Częstochowa – SK Lokomotive Daugavpils
KSM Krosno – KKŻ Sp. z o.o. Kraków
GKŻ Wybrzeże Gdańsk – Speedway Stal Rzeszów
KŻ Victoria Piła – ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
Hawi Racing Team Opole pauzuje

19 runda – 21 sierpnia (niedziela)
Hawi Racing Team Opole – KŻ Victoria Piła
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA – GKŻ Wybrzeże Gdańsk
Speedway Stal Rzeszów – KSM Krosno
KKŻ Sp. z o.o. Kraków – SCKM Włókniarz Częstochowa
SK Lokomotive Daugavpils – KŻ Orzeł Łódź
RKS Kolejarz Rawicz pauzuje

20 Runda – 28 sierpnia (niedziela)
RKS Kolejarz Rawicz – SK Lokomotive Daugavpils
KŻ Orzeł Łódź – KKŻ Sp. z o.o. Kraków
SCKM Włókniarz Częstochowa – Speedway Stal Rzeszów
KSM Krosno – ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
GKŻ Wybrzeże Gdańsk – Hawi Racing Team Opole
KŻ Victoria Piła pauzuje

21 runda – 4 września (niedziela)
Hawi Racing Team Opole – KSM Krosno
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA – SCKM Włókniarz Częstochowa
Speedway Stal Rzeszów – KŻ Orzeł Łódź
KKŻ Sp. z o.o. Kraków – RKS Kolejarz Rawicz
KŻ Victoria Piła – GKŻ Wybrzeże Gdańsk
SK Lokomotive Daugavpils pauzuje

22 runda – 11 września (niedziela)
SK Lokomotive Daugavpils – KKŻ Sp. z o.o. Kraków
RKS Kolejarz Rawicz – Speedway Stal Rzeszów
KŻ Orzeł Łódź – ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
SCKM Włókniarz Częstochowa – Hawi Racing Team Opole
KSM Krosno – KŻ Victoria Piła
GKŻ Wybrzeże Gdańsk pauzuje

Runda finałowa:

Finał – 18 września (niedziela)
II msc. – I msc.

Finał – 25 września (niedziela)
I msc. – II msc.

Zachęcamy do odwiedzania i polubienia Naszego profilu na Facebook.

Dodane przez: Marcin Biś
Źródło: www.polskizuzel.pl

A może zainteresuje Cię coś poniżej?