FOTOCZEWA PATRONEM MEDIALNYM KLUBU LWY UNIMOT CZĘSTOCHOWA !

Fotoczewa razem z Lwami

Fotoczewa razem z Lwami

Miło jest Nam ogłosić, że serwis agencyjno-fotoreporterski Fotoczewa nawiązał współpracę z klubem speedrowerowym Lwy Częstochowa i został patronem medialnym Klubu !

Postanowiliśmy, że serwis agencyjno-fotoreporterski Fotoczewa wesprze Klub, ponieważ przypomina On naszą redakcją, czyli panuje w Nim rodzinna i przyjazna atmosfera oraz zawodnicy i pracownicy Klubu ciężko pracują aby osiągnąć sukces nie pobierając przy tym wynagrodzenia, ponieważ robią to z pasji, a nie dla celów zarobkowych – podobnie jak My.

Współpraca serwisu agencyjno-fotoreporterskiego Fotoczewa z klubem Lwy Unimot Częstochowa pozwoli na promowanie i rozsławianie Klubu wśród mieszkańców Częstochowy. My z Naszej strony zapewniamy, że w miarę możliwości będziemy przeprowadzać fotorelację ze spotkań rozgrywanych na obiekcie przy ul. Starzyńskiego, będziemy publikować najświeższe informacje z życia Klubu oraz pomagać przy organizacji różnych eventów.

Liczymy, że współpraca pomiędzy Naszym serwisem, a klubem Lwy Unimot Częstochowa będzie układała się wzorcowo i pod Naszym patronem Klub powtórzy co najmniej sukcesy z minionego sezonu.

Krótka historia Klubu
Pierwszy nabór do sekcji speedrowerowej w naszym mieście odbył się w 1994 roku. Ogłoszenie naboru nastąpiło podczas jednych z zawodów żużlowych oraz na łamach lokalnej prasy, która regularnie ukazywała informacja na temat rekrutacji. Także i… kościół pomagał włodarzom klubu w poszukiwaniach młodych ludzi chcących ścigać się w lewo na speedrowerze. Młodzi chłopcy łączyli się w osiedlowe zespoły i rywalizowali pod czujnym okiem, jak się później okazało, prezesa Polskiego Towarzystwa Speedrowerowego Janusza Danka. Tak powstały rozgrywki międzydzielnicowe, z których w późniejszym czasie wyłoniono szkielet przyszłej sekcji speedrowera w Częstochowie. W 1994 roku Klub przyjął zaproszenie na „Gwiazdkowy Turniej Speedrowera” do Rawicza, gdzie działacze mieli okazję obserwować organizację imprezy jak i działania speedrowerowych pasjonatów. Od 1995 roku klub uczestnicy w rozgrywkach krajowych i międzynarodowych i mimo wielu prze-ciwności, jest coraz mocniejszy i osiąga wiele sukcesów.

Autor: Marcin Biś

A może zainteresuje Cię coś poniżej?