FOTOCZEWA

Serwis fotoreportersko-prasowy. Niezależni, niepoprawni, niepokorni

Miasto

ANDRZEJ SZEWIŃSKI ZASTĘPCĄ PREZYDENTA MIASTA

foto: Marcin Biś
foto: Marcin Biś

Od 30 grudnia 2015 r. nowym zastępcą prezydenta Częstochowy jest Andrzej Szewiński. Zastąpił na tym stanowisku Krzysztofa Łozińskiego.

Nowy zastępca przejął po swoim poprzedniku wszystkie obowiązki, co oznacza, że objął nadzór nad pracą Wydziału Administracji Architektoniczno-Budowlanej, Miejskiej Pracowni Urbanistyczno-Planistycznej, Wydziału Geodezji i Kartografii oraz Wydziału Zdrowia Urzędu Miasta Częstochowy.

Krzysztof Łoziński do czasu objęcia nowych zadań, będzie nadal świadczył pracę, przekazując swoje obowiązki następcy oraz finalizując prowadzone aktualnie sprawy i projekty. Zmiana na stanowisku zastępcy prezydenta powinna odbyć się dzięki temu w sposób płynny, nieodczuwalny dla interesantów oraz pracowników podległych jednostek.

W czasie dzisiejszej sesji Rady Miasta prezydent Krzysztof Matyjaszczyk podziękował odchodzącemu zastępcy prezydenta za dobrą współpracę i wsparcie w zarządzaniu miastem.

Prezydent liczy na równie harmonijną współpracę z nowym zastępcą, którego doświadczenie parlamentarne, polityczne, społeczne, praktyka w działalności biznesowej, a także sportowa przeszłość, powinny być bardzo przydatne w samorządowej „drużynie”.

Komentuj wydarzenie na Facebook.

dodane przez: Marcin Biś
źródło: BP UM Częstochowy