FOTOCZEWA

Serwis fotoreportersko-prasowy. Niezależni, niepoprawni, niepokorni

Miasto

Adresaci pism od MZDiT: wnioski nadal ważne [Budżet Obywatelski]

Opadły już emocje po publikacji dotyczącej odrzucania części wniosków przez MZDiT, a mamy nowe wiadomości na ten temat. Okazuje się, że wszystkie nadal są w mocy

Sprawą zainteresował się działacz miejski Kamil Rajczyk, obecnie członek Śląskiej Inicjatywy Rowerowej. Całość opisał na swoim fanpage:

Druga edycja Budżetu Partycypacyjnego, czyli Budżet Obywatelski. W imieniu Śląskiej Inicjatywy Rowerowej złożyłem 24 wnioski niemalże w całości związane z infrastrukturą rowerową w Częstochowie. Dzisiaj dostałem z MZDiT pierwsze pisma stwierdzające, że wnioski:
https://budzet.czestochowa.um.gov.pl:81/questio…/podglad/711
https://budzet.czestochowa.um.gov.pl:81/questio…/podglad/714
z powodu takiego, że się nie podobały kierowcom z urzędu zostały odrzucone.
Interwencja była szybka, bo w dwie godziny później byłem w Urzędzie Miasta na Focha wyjaśniać co się dzieje i dlaczego MZD działa brew Zarządzeniu prezydenta.
Zgodnie z informacją od Pani Agaty Wierny, osoby które dostały z MZD negatywne opinie do swoich wniosków powinny oczekiwać w niedługim czasie kolejnych pism z informacją, że odrzucenie wniosku jest tylko wyrażeniem negatywnej opinii przez urząd ale wniosek będzie dalej prowadzony aż do publikacji w liście do głosowania.

Budżet ObywatelskiDruga edycja Budżetu Partycypacyjnego, czyli Budżet Obywatelski. W imieniu Śląskiej Inicjatywy…

Posted by Kamil A. Rajczyk on 7 sierpnia 2015

Oznacza to, że każdy wniosek, którego autor otrzymał z Miejskiego Zarządu Dróg i Transportu list o braku możliwości jego realizacji, nadal jest ważny pod warunkiem, że jest wolny od wad formalnych i prawnych. Wnioski będą poddane głosowaniu. Każdy z wnioskodawców ma otrzymać sprostowanie z MZDiT.

Czy otrzymaliście Państwo pismo z MZDiT? Prosimy o informację na FACEBOOK i GOOGLE+

Budżet Obywatelski  2015
Budżet Obywatelski 2015

ZOSTAW ODPOWIEDŹ