Kręcą film na ul. Małej

ul. Mała
ul. Mała

W dniach od 7 do 9 sierpnia na ul. Małej działa ekipa filmowa pracując nad zdjęciami do filmu WSPOMNIENIE LATA. Wprowadzono zakazy postoju, a mieszkańców prosi się o cierpliwość

Detale scenografii

Detale scenografii

Czwartkowym wieczorem wzdłuż ul. Małej i ul. Stawowej ustawiono znaki zakazu B-36 zatrzymania i postoju, zaś na wszystkich bramach pojawiły się afisze obwieszczające działania ekipy filmowej OPUS FILM od piątku do niedzieli.

Wytwórnia deklaruje posiadanie wszystkich stosownych zezwoleń na zajęcie i zarządzanie przestrzenią, z kolei mieszkańców przeprasza za niedogodności oraz prosi o cierpliwość przez okres zdjęć.

Działaniami ekipy objęta jest cała ulica Mała oraz fragment ulicy Stawowej na odcinku od skrzyżowania z Małą do nieczynnej bramy Elanexu. Wzdłuż ulicy Małej pojawiło się kilka intrygujących i klimatycznych detali.

Co prawda nie można przeszkadzać ekipie zdjęciowej, ale w czasie przerw można podejrzeć kulisy produkcji. Uprzedzamy jednak – planu pilnuje firma ochroniarska.

Zobacz galerię fotografii.

Wspomnienie lata

Z fanpage producenta:

Akcja filmu rozgrywa się pod koniec lat 70tych w małym prowincjonalnym miasteczku. Nastoletni Piotrek spędza lato z matką. Okazuje się, że jest to najważniejsze lato w życiu chłopca. Doświadczenie pierwszej miłości, przyjaźni, rozdarcia i straty rzutują na dalsze życie chłopca. Czy poradzi sobie w dorosłym życiu?
Autorem zdjęć do filmu jest Adam Sikora, za scenografię odpowiada Grzegorz Piątkowski, kostiumy przygotowała Dorota Roqueplo.

Podziel się wrażeniami komentując na FACEBOOK i GOOGLE+

A może zainteresuje Cię coś poniżej?