FOTOCZEWA

Serwis fotoreportersko-prasowy. Niezależni, niepoprawni, niepokorni

Miesiąc: grudzień 2016

To był rok w obiektywie Marcina Biś

Koniec roku to czas podsumowań. Dlatego przedstawiamy Państwu jak ten mijający rok ujął w swoim obiektywie nasz główny fotoreporter Marcin Biś.

URZĄD MIASTA OGŁOSIŁ PRZETARG NA BUDOWĘ AQUA PARKU

Urząd Miasta ogłosił właśnie przetarg na zaprojektowanie i wykonanie obiektu sportowo-rekreacyjnego „Park Wodny” w Częstochowie przy ul. Dekabrystów 45 .

Spotkanie noworoczne dziennikarzy z prezydentem

Tradycyjnie na przełomie starego i nowego roku w Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie władz miasta z dziennikarzami, podczas którego  podsumowano mijający rok.

Częstochowa otrzymała dofinansowanie na przebudowę ul. Kiedrzyńskiej

Ponad 700-metrowy odcinek ulicy Kiedrzyńskiej zostanie całkowicie przebudowany. Częstochowa otrzyma na ten cel blisko 2,36 mln zł dofinansowania. Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa zatwierdziło przekazaną przez wojewodę śląskiego listę rankingową projektów drogowych  w ramach drugiej edycji „Programu rozwoju gminnej i powiatowej…

Cud w Częstochowie ! Marcin Szymański zostaje w Częstochowie

Jak podaje oficjalny serwis Klubu Marcin Szymański w przyszłym roku nadal będzie reprezentował barwy Lwów Unimot Częstochowa.

Komunikacja

Linie nr 80 i 92 częściowo powracają na swoją trasę

Jak informuje Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie w związku z planowanym udostępnieniem przejazdu w jednym kierunku aleją Wyzwolenia na odcinku od Wańkowicza do Fieldorfa-Nila od piątku (tj. 30.12), od godzin wieczornych przewidywany jest powrót na swoje podstawowe trasy…

Wybierz najładniejszą ozdobę świąteczną

Lokomotywa, miś, bombka, konik na biegunach, a może podświetlony ratusz ? Która ozdoba świąteczna jest najładniejsza?

Cztery częstochowskie przedszkola zyskały nowe elewacje

Cztery częstochowskie przedszkola zyskały nowe elewacje. Ich termomodernizacja to efekt oszczędności związanych z realizacją tegorocznych inwestycji miejskich.

Miejski Szpital Zespolony w Częstochowie ma nowy ambulans

Miejski Szpital Zespolony w Częstochowie ma nowy ambulans. Specjalistyczny samochód był potrzebny do transportu pacjentów i kontraktowania usług medycznych.

Wesołych Świąt

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragnę Państwu złożyć najserdeczniejsze życzenia , aby te święta spędzili Państwo w zdrowiu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze oraz aby nowy 2017 rok przyniósł Państwu samych wspaniałych chwil.   Wesołych Świąt Z okazji Świąt Bożego…