FOTOCZEWA

Serwis fotoreportersko-prasowy. Niezależni, niepoprawni, niepokorni

Sport

Trener Ściebura zamienił Skrę na GKS 1962 Jastrzębie

Sukcesy mają czasami również drugą stronę medalu. Ostatnie dobre wyniki Skry Częstochowa spowodowały spore zainteresowanie klubów z wyższych lig trenerem Pawłem Ścieburą. Trener po długich negocjacjach podjął decyzję o przyjęciu oferty broniącego się przed spadkiem z Fortuna 1. Ligi GKS-u…

W niedzielę Eltrox Włókniarz podejmie Motor Lublin

W niedzielę, 12 lipca  w ramach V rundy PGE Ekstraligi  Eltrox Włókniarza Częstochowa na własnym obiekcie podejmie Motor Lublin.

CS Superliga: Lwy bez swoich liderów podejmą Victorię Poczesna

W najbliższą niedzielę, 12 lipca w ramach IV rundy CS Superligi rozegrane zostaną pierwsze w najwyżej klasie rozgrywkowej derby Ziemi Częstochowskiej.  Lwy Avia Częstochowa na własnym obiekcie zmierzą się z Victorią Poczesna.

Zagłębie Lubin przerwało zwycięską pasę Rakowa

W sobotę, 4 lipca w spotkaniu 34 kolejki PKO Ekstraklasy Raków Częstochowa przegrał z Zagłębiem Lubin 2:1, przerywając tym samym pasę czterech zwycięstw z rzędu. 

Michał Świącik: Wiem, że regulaminowo możemy domagać się walkowera, ale nie chcemy tego robić

Tylko dziesięć biegów odbyło się we wczorajszym meczu pomiędzy Moje Bermudy Stal Gorzów, a Eltrox Włókniarz Częstochowa. Powód ? Brak prądu na stadionie. Przed przerwaniem spotkania podopieczni Marka Cieślaka przegrywali 32:28.

W piątek Eltrox Włókniarz podejmie Moje Bermudy Stal Gorzów

W piątek, 3 lipca  w ramach IV rundy PGE Ekstralidze  Eltrox Włókniarza Częstochowa na wyjeździe podejmie Moje Bermudy Stal Gorzów.

Włókniarz pokonał Spartę Wrocław i pozostał na fotelu lidera

W niedzielę,  28 czerwca w ramach III rundy PGE Ekstraligi Eltrox Włókniarz Częstochowa pokonał na własnym obiekcie Betard Spartę Wrocław 53:37.

Lwy pokonały Orła i obroniły fotel lidera

W niedzielę, 28 czerwca w ramach II rundy CS Superligi Lwy Avia Częstochowa pokonały na własnym obiekcie ASEKO Orzeł Gniezno 77:72 i pozostali liderem CS Superligi.

Wysoka wygrana Skry

W sobotę, 27 czerwca w ramach 28 kolejki II ligi  Skra Częstochowa na własnym obiekcie rozgromiła Gryf Wejherowo 7:0

CS Superliga: Lwy Częstochowa zmierzą się z Orłem Gniezno

W najbliższą niedzielę, 28 czerwca w ramach II rundy CS Superligi Lwy Avia Częstochowa na obiekcie przy ul. Starzyńskiego 10a zmierzą się z KS ASEKO Orzeł Gniezno.