FOTOCZEWA

Serwis fotoreportersko-prasowy. Niezależni, niepoprawni, niepokorni

Sport

Speedway Fan Club Częstochowa podsumował sezon

Stowarzyszenie Speedway Fan Club Częstochowa podsumowało wyjątkowy, pełen emocji i sukcesów rok 2022. Miniony sezon był pierwszym od wielu lat, w którym to w najwyższej klasie rozgrywkowej zabrakło drużyny Lwy Avia Częstochowa. Był to również pierwszy pełny rok w funkcjonowaniu…

Wielkie sukcesy golfistki z Częstochowy

Z pewnością ten rok Matylda Krawczyńska zaliczy do bardzo udanych. Jej osiągnięcia robią wrażenie. Z utytułowaną golfistką w Urzędzie Miasta spotkał się prezydent Krzysztof Matyjaszczyk.

Miasto podpisało umowę na przebudowę stadionu Skry

Miasto podpisało umowę na przebudowę stadionu Skry z firmą Interhall. Prace wartości 5,2 mln zł związane m.in. z podgrzaniem i wymianą płyty boiska oraz wzmocnieniem oświetlenia pozwolą drużynie na grę w I lidze na obiekcie przy ul. Loretańskiej.

IV Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy

Kilkaset zawodniczek i zawodników wzięło udział w IV Ogólnopolskich Zawodach Pływackich o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy, które odbyły się na pływalni krytej ,,Sienkiewicz”.

Częstochowski Raków sięgnął po zwycięstwo z Piastem Gliwice

Raków Częstochowa wygrał 1:0 z Piastem Gliwice w zaległym meczu 2. kolejki PKO BP Ekstraklasy po bramce Frana Tudora w 100. minucie spotkania.

Władze miasta pogratulowały sukcesów żużlowcom Włókniarza

Zawodnicy jeżdżący w barwach Włókniarza zaliczą ten sezon do bardzo udanych. Przy okazji podsumowania dokonań na spotkaniu w Urzędzie Miasta włodarze Częstochowy wczoraj przekazali żużlowcom listy gratulacyjne.

Rycerz został nową maskotką Rakowa Częstochowa

Odwaga, męstwo, rozsądek, oddanie i sprawiedliwość to jedne z charakterystycznych cech etosu rycerskiego. To istotne wartości dla kibiców niezależnie od wieku. Są to też cechy, które idealnie oddają charakter zawodników Rakowa, którzy w trakcie meczu toczą wiele pojedynków z rywalami,…

Częstochowski finał Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów

Finał Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów odbędzie się 5 października (środa) o godzinie 16:00.  Pierwotnym terminem imprezy była środa (21 września). Na przeszkodzie stanęły wówczas opady deszczu oraz niekorzystne prognozy pogody.

Szymon Ludwiczak Indywidualnym Mistrzem Polski 250cc! Marcel Kowolik tuż za podium

Fantastyczne wieści prosto z Gdańska! Szymon Ludwiczak zajął 2. miejsce w rozegranym nad morzem trzecim finale Indywidualnych Mistrzostw Polski w kategorii 250cc. Szymon zgromadził jednak na tyle dużo punktów, że wystarczyło mu to, aby sięgnąć po upragniony tytuł!

Włókniarz Częstochowa brązowym medalistą Drużynowych Mistrzostw Polski

Zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa z wielkim przytupem wywalczył brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski w sezonie 2022! Kapitalna dyspozycja wszystkich zawodników sprawiła, że w meczu rewanżowym biało-zieloni pokonali For Nature Solutions Apator Toruń aż 59:31. Tym samym z przewagą 26 punktów w…