FOTOCZEWA

Serwis fotoreportersko-prasowy. Niezależni, niepoprawni, niepokorni

Imprezy/Uroczystości

Nowe twarze w zespole Fotoczewy

Powiększa się grono redaktorów w serwisie fotoreportersko-prasowym Fotoczewa. Dzięki staraniom nowego redaktora naczelnego do zespołu dołączyli: Cyprian Kowacki, Mateusz Musiał i Mirosław Aleksandrowicz.

Władze Częstochowy złożyli kwiaty pod pomnikiem Jana Pawła II

Dziś (tj. 18 maja) w setną rocznicę urodzin Karola Wojtyły przedstawiciele władz miasta złożyli kwiaty pod pomnikiem Jana Pawła II – Pielgrzyma na placu Daszyńskiego.

Nowy redaktor naczelny oraz wydawca serwisu fotoreportersko-prasowego Fotoczewa

Marcin Biś został nowym redaktorem naczelnym oraz wydawcą serwisu fotoreportersko-prasowego Fotoczewa. Zastąpił na tych stanowiskach Dominika Wójcika, który w zeszłym roku zrezygnował z pełnionych funkcji i zdecydował się opuścić szeregi redakcji.

Świąteczne Granie z Kubą po raz czwarty w Częstochowie

W sobotę 28 grudnia 2019 r. w Hali Sportowej Częstochowa gwiazdy sportu i estrady zagrają z Kubą Błaszczykowskim już po raz czwarty. Biletem wstępu na imprezę jest jak zwykle cegiełka Fundacji „Ludzki Gest”.

Gwiazdy sportu i estrady już po raz dwudziesty trzeci wcielą się w św. Mikołaja

Tradycyjnie 6. grudnia już po raz dwudziesty trzeci Stowarzyszenie Speedway Fan Club Częstochowa zorganizuje imprezę charytatywną „Gwiazdy Sportu i Estrady Dzieciom”.

Ruszyły Senioralia

Seniorki i seniorzy mają już symboliczne klucze do bram Częstochowy. Czwartek to dzień ,,rekreacyjny”, piątek ,,koncertowy”. Jutro organizatorzy zapraszają na widowisko przygotowane przez Teatr im. Adama Mickiewicza i występ Haliny Kunickiej.    

Bezpłatne przejazdy Kolejami Śląskimi z okazji organizowana defilady dla upamiętnienia 100. rocznicy wybuchu I Powstania Śląskiego

15 sierpnia, w związku z organizacją defilady wojskowej w centrum Katowic, będzie można podróżować za darmo pociągami Kolei Śląskich.

Mieszkańcy Częstochowy uczcili pamięć o wybuchu Powstania Warszawskiego

Częstochowianki i częstochowianie, jak co roku, uczcili pamięć o wybuchu Powstania Warszawskiego.

Jesteś miłośnikiem gier planszowych ? W sobotę koniecznie odwiedź plac Biegańskiego

W najbliższą sobotę na placu Biegańskiego, na wszystkich miłośników gier planszowych czekać będzie specjalna wypożyczalnia i plenerowe rozgrywki. To pierwsze tego typu wydarzenie, realizowane w ramach akcji „Aleje, tu się dzieje”.