FOTOCZEWA

Serwis fotoreportersko-prasowy. Niezależni, niepoprawni, niepokorni

Bez kategorii

Exact Systems Norwid Częstochowa wygrał w Nowej Soli i powrócił na fotel lidera

W spotkaniu 17. kolejki Tauron 1. Ligi Mężczyzn Exact Systems Norwid Częstochowa pokonał na wyjeżdżę Astrę Nową Sól 3:0 (17-25, 19-25, 20-25) i powrócił na fotel lidera.

Dołącz do Nas !

Jesteś pasjonatem miasta? Lubisz robić zdjęcia i chcesz się nimi podzielić ? Masz dryg dziennikarski? Nie zwlekaj spróbuj swoich sił jako korespondent serwisu fotoreportersko-prasowym Fotoczewa !

Walkower oraz kara finansowa dla Włókniarza za mecz ze Stalą Gorzów

Komisja Orzekająca Ligi zweryfikowała mecz 11. rundy PGE Ekstraligi Eltrox Włókniarz Częstochowa – Moje Bermudy Stal Gorzów jako walkower na korzyść drużyny Stal Gorzów. Ponadto KOL orzekła środki dyscyplinarne w stosunku do klubu z Częstochowy na łączną sumę około 200 tys….

Bez kategorii

Zmieniamy się dla Was

Od soboty (tj. 30.07.) Nasza strona internetowa zmieniła swoje oblicze. Teraz jest ona bardziej uporządkowana oraz funkcjonalna. Dzięki nowemu panelowi bocznemu można łatwiej i szybciej odnaleźć informacje, które Was interesują.

LOS UŚMIECHNĄŁ SIĘ DO RAKOWA, KSZO OSTROWIEC KOLEJNYM RYWALEM W PUCHARZE POLSKI

Dziś (tj. 25.07.) na stadionie PGE Narodowym w Warszawie  odbyło się losowanie par Pucharu Polski w sezonie 2016/2017. Raków Częstochowa w walce o 1/8 finału zmierzy się z III ligowym KSZO 1929  Ostrowiec Świętokrzyski.

Bez kategorii

JADĄ GODNIE REPREZENTOWAĆ CZĘSTOCHOWĘ, CZYLI LWY UNIMOT W DRODZE NA MISTRZOSTWA EUROPY

W czwartek (tj. 28.07.), gdy cała Częstochowa będzie żyła wizytą papieża Franciszka, to w tym czasie speedrowerzyści Lwów Unimot Częstochowa rozpoczną zmagania w Mistrzostwach Europy, które zostaną rozegrane w Poole oraz Southampton.

Bez kategorii

Dreszczowiec z happy endem. Lwy lepsze od Leszna

Ten kto nie wybrał się w niedzielne południa na obiekt przy ul. Starzyńskiego 10a może żałować. Po niezwykle emocjonującym spotkaniu Lwy Unimot Częstochowa w ramach II kolejki o DMP pokonali LKS Szawer Leszno 79: 77.

Bez kategorii

LWY UNIMOT INAUGURUJĄ LIGOWE ZMAGANIA W CZĘSTOCHOWIE

Już w najbliższą niedzielę (tj. 23.04.) o godzinie 12:30 w ramach II kolejki o DMP Lwy Unimot Częstochowa zmierzą się na własnym torze z LKS Szawer Leszno.

Bez kategorii

PORAŻKA LWÓW NA INAUGURACJĘ W DERBACH ZIEMI POŁUDNIOWEJ

W niedzielę (tj. 10.04.) Lwy Unimot Częstochowa w ramach I kolejki o Drużynowe Mistrzostwo Polski w speedrowerze przegrali na wyjeździ ze Śląskiem Świętochłowice 79: 75.

Bez kategorii

Włókniarz szuka pomocy w niebiosach (foto).

Dziś na owalu przy ul. Olsztyńskiej 123/127 odbył się kolejny trening z udziałem zawodników Eko-Dir Włókniarz Częstochowa. W trakcie treningu odbyło się również poświęcenie toru oraz maszyn zawodników.