FOTOCZEWA

Serwis fotoreportersko-prasowy. Niezależni, niepoprawni, niepokorni

Marcin Biś

Ogłoszono przetarg na budowę kompleksu sportowego w dzielnicy Wrzosowiak (video)

Urząd Miasta Częstochowy ogłosił przetarg na budowę kompleksu sportowego wraz z budową odwodnienia w dzielnicy Wrzosowiak. Inwestycja powstanie w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Ogłoszono przetarg na budowę kompleksu sportowego w dzielnicy Wrzosowiak

Urząd Miasta Częstochowy ogłosił przetarg na budowę kompleksu sportowego wraz z budową odwodnienia w dzielnicy Wrzosowiak. Inwestycja powstanie w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Krzysztof Matyjaszczyk wysłał do Premiera Rządu RP kolejny list w sprawie powołania województwa częstochowskiego.

Krzysztof Matyjaszczyk wysłał do Premiera Rządu RP kolejny list w sprawie powołania województwa częstochowskiego. W sytuacji, w której rządzący przymierzają się do podziału województwa mazowieckiego, prezydent Częstochowy domaga się spełnienia obietnic i deklaracji polityków z obecnego obozu władzy, dotyczących powstania…

Mikołaj Szewczyk zamyka skład Norwida na sezon 2020/21!

23-letni przyjmujący Mikołaj Szewczyk, który spędził ostatni sezon w zespole AZS AGH Kraków został nowym zawodnikiem Exact Systems Norwid Częstochowa. 

Konkurs na najładniejszą działkę

Do 18 sierpnia przyjmowane są zgłoszenia do miejskiego konkursu na najładniejszą działkę ROD w Częstochowie. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne.

Od 1 sierpnia części kursów linii nr 13 oraz 95 pojedzie do Wierzchowiska

Jak informuje Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie od 1 sierpnia 2020 r. nastąpi wydłużenie części kursów linii autobusowej nr 13 do Wierzchowiska.

Miasto podpisało umowy na dostawę i montaż sprzętu informatycznego dla aquaparku

Miasto podpisało umowy na dostawę i montaż sprzętu informatycznego dla aquaparku, a także wyposażenia jego pomieszczeń – od szatni, przez magazyny, po zaplecze gastronomiczne. Jeśli nic się nie opóźni, wszystko ma być dostarczone i zainstalowane do końca sierpnia.

Podpisano umowę na modernizację stadionu Rakowa

We wtorek, 21 lipca na obiekcie przy ul. Limanowskiego 83 podpisano umowę z wyłonionym w przetargu wykonawcą Centrum Piłki Nożnej – przebudowy i rozbudowy Stadionu Rakowa Częstochowa. Prace, które umożliwią rozgrywanie meczów Ekstraklasy przy ul. Limanowskiego, firma InterHall powinna zakończyć…

Centrum Usług Komunalnych informuje o zmianie sposobu odbioru odpadów zielonych

Centrum Usług Komunalnych informuje o zmianie sposobu odbioru odpadów zielonych od mieszkańców domów jednorodzinnych.

Policyjne kontrole kierowców komunikacji miejskiej

Policjanci drogówki cyklicznie prowadzą działania, skierowane wobec wybranej grupy uczestników ruchu drogowego. Podczas codziennej służby prowadzą kontrole stanu trzeźwości kierujących. Tym razem sprawdzają również czy kierowcy autobusów są odpowiedzialni za bezpieczną podróż swoich pasażerów.