FOTOCZEWA

Serwis fotoreportersko-prasowy. Niezależni, niepoprawni, niepokorni

[mb]

Ogłoszono przetarg na rewitalizację Placu Pamięci Narodowej

Centrum Usług Komunalnych ogłosił przetarg na rewitalizację Placu Pamięci Narodowej. W ramach inwestycji powstanie nowa zieleń.

Włókniarz Częstochowa lepszy od Stali Gorzów

Po kapitalnym widowisku na Arenie zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa zwyciężył z Moje Bermudy Stalą Gorzów 50:40. Biało-zieloni w niedzielę heroiczną walkę, a kapitalne zawody odjechał Jakub Miśkowiak, który przy swoim nazwisku zapisał aż 15 punktów w 6 startach. W dwumeczu padł…

Trwa przebudowa ul. Jesiennej oraz budowa łącznika ul. Bór z ul. Jesienną (zdjęcia)

Dziś przyjrzeliśmy się jak przebiegają prace drogowe związane z przebudową ul. Jesiennej oraz budową łącznika ul. Bór z ul. Jesienną.

MPK w Częstochowie: Od lipca zmiany na liniach autobusowych nr 25 i 69

Obsługę komunikacyjną ulic Malowniczej i Zdrowej na terenie Częstochowy od lipca przejmie linia 25,  a Brzezin w gminie Poczesna – linia 69.

Urząd Miasta Częstochowy ogłosił właśnie przetarg na budowę wybiegu dla psów w dzielnicy Ostatni Grosz

Urząd Miasta Częstochowy ogłosił właśnie przetarg na budowę wybiegu dla psów w dzielnicy Ostatni Grosz, który powstanie przy ul. Niedługiej w okolicach rzeki Stradomka.

Pomoc z Częstochowy trafiła wraz z konwojem MPK na Ukrainę

Dzięki wspólnym działaniom służb miejskich, koordynowanym przez MPK w Częstochowie, kolejne wsparcie trafiło do walczących z rosyjskim najeźdźcą Ukraińców. Tym razem przed kilkoma dniami swój cel w mieście Chmielnicki osiągnął konwój składający się z czterech autobusów i pomocy rzeczowej zebranej…

Dołącz do Nas !

Jesteś pasjonatem miasta? Lubisz robić zdjęcia i chcesz się nimi podzielić ? Masz dryg dziennikarski? Nie zwlekaj spróbuj swoich sił jako korespondent serwisu fotoreportersko-prasowym Fotoczewa !

Zakończyła się rozbudowa i przebudowa Miejskiego Przedszkola nr 38 przy ul. Okulickiego

Zakończyła się rozbudowa i przebudowa Miejskiego Przedszkola nr 38 przy ul. Okulickiego. Kosztowała 3 mln zł – z dofinansowaniem ze środków europejskich. Obecnie miasto realizuje w 9 placówkach oświatowych inwestycje termomodernizacyjne za kwotę 32,5 mln zł.  

Miejski Zarząd Dróg w Częstochowie poprawi bezpieczeństwo przy kilkunastu newralgicznych przejściach dla pieszych

Miejski Zarząd Dróg w Częstochowie poprawi bezpieczeństwo przy kilkunastu newralgicznych przejściach dla pieszych. Projekty zrealizuje do jesieni tego roku.

Włókniarz Częstochowa: Zwycięstwo i bonus nad For Nature Solutions Apatorem!

W niedzielę (12 czerwca), w ramach 8. rundy PGE Ekstraligi na Arenie zielona-energia.com , “Lwy” zmierzyły się z drużyną For Nature Solutions Apatora Toruń. Przypomnijmy, że przed tygodniem na Motoarenie im. Mariana Rosego lepsze okazały się “Anioły”, które zwyciężyły 48:42. W związku z tym stawką niedzielnej rywalizacji…